Бажання
Додайте товари до списку бажань
Спорядження для туризму, спорту та активного відпочинку
0
Мій кошик

Еспандери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Еспандери дають можливість тренувати м’язи, використовуючи еластичність і розтяжність матеріалів як центр формування навантаження. Використання еспандерів може покращити координацію, баланс та гнучкість. Вони також сприяють розвитку м'язової витривалості та сили, що є важливим для спортсменів різних дисциплін. Їх портативність робить еспандери ідеальними для тренувань вдома або в дорозі, дозволяючи підтримувати фізичну форму без необхідності відвідування спортзалу.

За допомогою еспандерів можна тренувати багато груп м'язів, але найчастіше їх використовують для тренування передпліч, рук, плечей і грудей. Багато людей також використовують їх для тренування живота, сідниць і ніг.

Тренувальні еспандери випускаються в різних варіантах. Ви можете вибрати з багатьох, що відрізняються за матеріалами, кольором і стійкістю. Еспандери доступні в різних розмірах та рівнях опору, що дозволяє індивідуалізувати тренування.

Як обрати еспандер?

Еспандери - це тренажери, що працюють за принципом розтяжки. Чим гнучкіший матеріал, з якого виготовлений еспандер, тим легше буде тренуватися. Це пов'язано з необхідністю використовувати менше сили для виконання вправи.

Еспандери існують у різноманітних формах та конструкціях, кожен з яких призначений для тренування певних груп м'язів. До них належать:

 • Кистевий еспандер: використовується для зміцнення кистей і передпліч. Виконаний у формі гумового кільця або має пружинну конструкцію для стиснення або розтягування.
 • Еспандер вісімка: він зобов'язаний своєю назвою двом гумовим шнурам з ручками, які з'єднані посередині і утворюють форму цифри 8. Він чудово підходить для вправ на верхню частину тіла.
 • Трубчастий еспандер: складається з джгута зі щільної гуми з ручками на кінцях, ідеально підходить для тренування плечей, грудей та спини. Він дозволяє виконувати різноманітні вправи на розтягування та стиснення, що сприяє зміцненню м'язів верхньої частини тіла.
 • Еспандер метелик: для тренування ніг та сідниць.
 • Стрічковий еспандер: латексна петля, що використовується для тренування ніг та сідниць. Ці еспандери можуть мати різну довжину та ступінь опору, що дозволяє адаптувати тренування до індивідуальних потреб.
 • Пружинний еспандер: більш жорсткий та міцний, ніж стрічковий. Портативний тренажер підходить для тренування різних груп м'язів: рук, ніг, спини, грудей. Рівень опору можна змінювати, стискаючи пружину з різною силою, що робить його універсальним снарядом для людей з різним рівнем підготовки.
 • Гіроскопічний еспандер: відносно новий вид тренажерів, які використовують принцип роботи роторного гіроскопа. Вони представляють собою пристрій у формі кулі, який розкручується за допомогою кругових рухів кисті, створюючи опір, який активує м'язи кисті та передпліччя.

Завдяки своїй універсальності та компактності, еспандери є відмінним вибором для тренувань вдома або в дорозі, дозволяючи підтримувати фізичну форму без необхідності відвідування спортзалу.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору