Бажання
Додайте товари до списку бажань
Спорядження для туризму, спорту та активного відпочинку
0
Мій кошик

Бандажі та ортези

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Бандажі та ортези є важливими інструментами в сфері реабілітації та спортивної медицини. Вони використовуються для підтримки та стабілізації різних частин тіла під час фізичних навантажень або в період відновлення після травм. Чим відрізняються бандажі від ортезів?

 • Бандажі – це еластичні вироби, які забезпечують компресію та легку фіксацію суглобів, м'язів та зв'язок. Їх використовують для профілактики травм, зняття болю, поліпшення кровообігу та прискорення відновлення після травм.
 • Ортези – це жорсткіші вироби, які забезпечують більш жорстку фіксацію та підтримку суглобів. Їх використовують для лікування травм, іммобілізації суглобів після операцій, а також для профілактики повторних травм.

Як обрати бандаж або ортез?

Якість та тип бандажу або ортезу повинні відповідати конкретній ситуації. Наприклад, для легких травм достатньо використовувати еластичний бандаж, тоді як серйозніші ушкодження можуть вимагати застосування індивідуально виготовленого ортезу. Також важливо звертати увагу на матеріали, з яких виготовлені ці пристосування, оскільки вони повинні бути дихаючими та комфортними для носіння протягом тривалого часу.

Види тренувальних бандажів та ортезів:

 • Бандажі та ортези для суглобів: колінні, ліктьові, гомілковостопні, плечові, зап'ястні, шийні.
 • Бандажі та ортези для спини: поперекові, грудні, попереково-крижові.
 • Бандажі для підтримки м'язів: для стегон, гомілок, передпліччя.
 • Спеціальні бандажі: для вагітних, для людей з грижами, для людей з варикозним розширенням вен.

Важливо пам'ятати, що хоча бандажі та ортези можуть бути корисними у певних ситуаціях, вони не замінюють повноцінного лікування та реабілітації. Вони повинні використовуватися як частина комплексного підходу до відновлення, який включає фізичні вправи, правильне харчування та, за необхідності, медикаментозне лікування. Також важливо слідувати інструкціям фахівців щодо правильного носіння та догляду за ортопедичними пристосуваннями, щоб забезпечити їхню ефективність та уникнути подальших ускладнень.

У підсумку, бандажі та ортези відіграють ключову роль у підтримці здоров'я та благополуччя людей, які стикаються з травмами або потребують додаткової підтримки під час фізичної активності. Вони допомагають знизити ризик травм, сприяють швидкому відновленню та дозволяють людям повернутися до активного способу життя.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору