Умови обміну та повернення товару в інтернет-магазині  "Еверест-центр"

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», Покупець має право на обмін Товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений Продавцем. Покупець має право на обмін Товару із врахуванням положень законодавства про підстави та перелік Товарів, що не підлягають обміну (поверненню). Покупець повинен повідомити про це листом на пошту equip.everest@gmail.com чи зв’язавшись з менеджером телефоном +38 063 598-88-48 для підтвердження умов повернення з урахуванням правил та умов перевізника або кур’єра, які діють на території України.

Якщо Покупець має намір повернути Товар, він повинен повідомити про це листом на пошту equip.everest@gmail.com чи зв’язавшись з менеджером телефоном +38 063 598-88-48 для підтвердження умов повернення з урахуванням правил та умов перевізника або кур’єра, які діють на території України та із зазначенням розрахункового рахунку, на який повинні бути повернуті грошові кошти.

У випадку наявності хоча б одного з недоліків, Покупець зобов’язаний зафіксувати його у складеному акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний Покупцем та особою, що здійснила доставку Товару або Продавця. При можливості недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки. Протягом 1 (одного) дня Покупець зобов’язаний повідомити менеджера (представника Продавця відповідального за оформлення замовлення на Товар) про виявлені недоліки та домовитися про заміну Товару, заповнивши і надіславши на адресу equip.everest@gmail.com рекламаційну форму на повернення Товару.

У випадку недотримання обов’язкових вимог вказаної процедури, визнається отримання Покупцем Товару у належному стані – без будь-яких механічних пошкоджень та у повній комплектності.

Умови повернення для товарів належної якості.

Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:

- товар не був у вживанні, і не має слідів використання споживачем: подряпин, сколів, потертостей, плям і т. п .;

- товар повністю укомплектований і збережена фабрична упаковка;

- збережені всі ярлики і заводське маркування;

- товар зберігає товарний вигляд і свої споживчі властивості.

Важливо: згідно Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.

Згідно статті 9 Закону України "Про захист прав споживачів" передбачено право споживача обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням.

   Обмін або повернення товару можливе на протязі 14 днів, без врахування дня покупки, якщо триваліший термін обміну або повернення товару не було оголошено продавцем. Обмін або повернення товару проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, ярлики та розрахунковий документ, виданий продавцем разом з товаром. Якщо на момент обміну або повернення потрібного товару немає у продажу, споживач має право розірвати договір купівлі-продажу та повернути товар і одержати назад гроші.
   Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів", затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).
До товарів які не підлягають обміну, або поверненню відносяться:
1. Продовольчі товари.
2. Лікарські засоби.
3. Предмети сангігієни.
4. Фотоплівки, фотопластинки, фотографічний папір.
5. Корсетні товари.
6. Парфюмерно-косметичні вироби.
7. Перо-пухові вироби.
8. Дитячі іграшки м’які.
9. Дитячі іграшки гумові надувні.
10. Зубні щітки.
11. Мундштуки.
12. Апарати для гоління.
13. Помазки для гоління.
14. Гребінці, гребені та щітки масажні.
15. Сурдини (для духових музичних інструментів).
16. Скрипкові підборіддя.
17. Рукавички.
18. Тканини.
19. Тюлегардинні і мереживні полотна.
20. Килимові вироби метражні.
21. Білизна натільна.
22. Білизна постільна.
23. Панчішно-шкарпеткові вироби.
24. Товари в аерозольній упаковці.
25. Друковані видання.
26. Лінійний та листовий металопрокат, трубна продукція, пиломатеріали, погонажні (плінтус, наличник), плитні матеріали (деревноволокнисті та деревностружкові плити, фанера) і скло, нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником).
27. Аудіо-, відеокасети, диски для лазерних систем зчитування із записом.
28. Вироби з натурального та штучного волосся (перуки).
29. Товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування т. д.).
30. Інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо).
31. Ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.
   Перелік товарів, що не підлягають обміну або поверненню є вичерпним.
   Продавець не має права відмовити в обміні або поверненні товару, не включеного до переліку, якщо він відповідає всім вимогам, передбаченим ст. 9 Закону.

Адреса для повернення та обміну товару:

- Надішліть нам товар «Новою поштою м. Київ, Нова Пошта. Поштове відділення №159 (до 30 кг) пр. Павла Тичини 3Б
- Кожушко Сергій, +38 063 598-88-48
- Вкажіть оціночну вартість, згідно ціни товару
- Послуги «Зворотна доставка» та «Післяплата» потрібно скасувати.

 Повернення коштів за товар

- На картку (номер картки та ПІБ власника банківської картки)
- Кошти повертаються на вказану Вами карту протягом 7 днів після отримання і огляду нами Вашого повернення.

Ми завжди намагаємось, щоб клієнт залишився задоволений. Так само і у разі наших гарантійних обов'язків, ми робимо усе можливе що б порадувати нашого покупця!