Бажання
Додайте товари до списку бажань
Спорядження для туризму, спорту та активного відпочинку
0
Мій кошик

Слеклайн

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Слеклайн – розвага та тренування

Набір для слеклайну - це обладнання, яке дозволяє практикувати слеклайн, тобто балансувати на еластичній стрічкі, натягнутій між двома точками, і виконувати різні трюки. Слеклайн - це вид спорту, який поєднує баланс, концентрацію та витривалість, тож варто подбати про відповідне спорядження, яке забезпечить безпеку під час тренувань.

Набори для слеклайну зазвичай включають стропу, ратчет (механізм для натягування) та захисні матеріали для дерев. Матеріали, які використовуються для виготовлення обладнання міцні, легкі та прості в установці, забезпечують безпеку та довговічність при використанні. Аксесуари для слеклайну можуть включати додаткові ратчети, анкерні системи, захисні чохли для строп, мати та спеціальне взуття для кращого зчеплення.

Для тих, хто хоче спробувати слеклайн, важливо вибрати правильний набір, який буде відповідати індивідуальним потребам та рівню навичок. Новачкам може підійти набір з ширшою стропою та більш простим механізмом натягування, тоді як досвідчені користувачі можуть вибрати стропи з більшою довжиною та вантажопідйомністю для виконання складних трюків та акробатичних елементів.

Слеклайн – як обрати?

Слеклайнінг пропонує широкий спектр обладнання, адаптоване до різних навичок - комплекти, оптимізовані для новачків, а також для професіоналів. Моделі відрізняються за довжиною, шириною та товщиною, рівнем натягу та вантажопідйомністю. Це дає можливість кожному знайти ідеальний варіант для своїх потреб, незалежно від досвіду та особистих переваг.

Вибір стрічки для балансування залежить від доступного простору та відстані, на яку ви плануєте її розтягнути. Довжина стрічки може варіюватися від кількох метрів до декількох десятків метрів. Ширина стрічки коливається від 2,5 до 5 см і впливає на зручність балансування та стабільність. Товщина, в межах 2-4 мм, визначає еластичність та амортизацію стрічки.

Від натягу залежить рухливість ременя і складність балансування. Це значення можна регулювати за допомогою спеціальних натягувачів або власноруч. Вибір кольору стрічки - це питання особистих переваг. Можливо, вам підійде стрічка з монохромним кольором або з декоративними візерунками. Для тих, хто любить подорожувати зі своїм слеклайн-обладнанням, важливо звернути увагу на вагу комплекту. Оптимальним варіантом буде вибір, яке не перевищує 3 кг.

На додаток до повних комплектів слеклайну доступні окремі компоненти, такі як стрічки, блоки для смуги перешкод і розпірки.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору